Slovenčina
 

Rekreácia a oddych

 

Wellness hotel Repiská Demänovská Dolina

Nachádza sa na Liptove, v jednom z najkrajších a turisticky najzaujímavejších regiónov Slovenska. Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane modernizácie služieb. Cieľom je poskytnúť hosťom maximálny komfort v oblasti stravovacích, ubytovacích a relaxačných služieb. Zariadenie hotela je prispôsobené na rodinný hotel. Pre športových nadšencov nechýba vonkajší tenisový kurt.

Široké zázemie poskytuje Wellness hotel Repiská aj pre konanie kongresov, firemných a spoločenských akcií.

www.repiska.sk

MG_2108_new MG_1336bazén_new MG_3784_5_6_fused_fitnesko_new

 

 

Hotel Barbora   -  Vyšná Boca

Vďaka výhodnej polohe, v blízkosti turistických chodníkov, uprostred nízko-tatranskej prírody poskytuje služby k plnej spokojnosti klientov.  Atraktívnosť hotela v zimnom období znásobujú bohaté možnosti zjazdového a bežeckého lyžovania v jeho bezprostrednej blízkosti. Priamo pri hoteli sa nachádza Ski centrum Bačova roveň. Hotel je obľúbeným miestom na usporadúvanie, svadieb, rodinných osláv, stužkových, recepcií, rautov a slávnostných posedení.

www.hotelbarbora.sk

mg_2152_new DJI_0350_new

 

 

Chata Barborka – Vyšná Boca

Nachádza sa neďaleko hotela Barbora v centre malebnej, pôvodne baníckej obce, na konci Bocianskej doliny pod Čertovicou a Rovnou hoľou. Leží v ochrannom pásme NAPANT-u a je výborným východiskom na túry do Ďumbierskych a Kráľovohoľských Tatier. Pobyt v chate Barborka je oázou kľudu a ticha, s vynikajúcimi možnosťami rekreačnej, vysokohorskej turistiky a cykloturistiky.

www.chata-barborka.sk

 

Chata Horec Remata

Nachádza sa v rekreačnej oblasti Remata, v katastri obce Ráztočno, 19 km od Bojníc, 17 km od mesta Prievidza a 6 km od Handlovej. Horské prostredie Kremnických vrchov ju predurčuje k dokonalému relaxu. Prekrásne okolie ponúka dostatok možností pre oddych, turistiku a športové vyžitie. Poloha penziónu je predurčená na turistiku, cykloturistiku a kúpanie.

www.horecremata.sk
© Copyright 2004-2022 - Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. - všetky práva vyhradené | mapa stránky | kontakty | späť