Slovenčina
 

Rekreácia a oddych

Rekreačné stredisko Púšť Prievidza

Len na skok od ruchu okresného mesta sa môžete ocitnúť uprostred oázy zelene a pokoja.  Areál strediska poskytuje súkromie pre uzavreté skupiny, ale aj bezpečnú zónu pre pohybové aktivity detí. Stredisko je ideálne pre rodinné akcie, svadobné hostiny, priateľské posedenia a  firemné podujatia. Ponúknuť môže spoločenskú sálu s kapacitou 160 miest, s barom a letnou terasou, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. 

www.pust.sk

    

 

Wellness hotel Repiská Demänovská Dolina

Nachádza sa na Liptove, v jednom z najkrajších a turisticky najzaujímavejších regiónov Slovenska. Prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, vrátane modernizácie služieb. Cieľom je poskytnúť hosťom maximálny komfort v oblasti stravovacích, ubytovacích a relaxačných služieb. Zariadenie hotela je prispôsobené na rodinný hotel. Pre športových nadšencov nechýba vonkajší tenisový kurt.

Široké zázemie poskytuje Wellness hotel Repiská aj pre konanie kongresov, firemných a spoločenských akcií.

www.repiska.sk

MG_2108_new MG_1336bazén_new MG_3784_5_6_fused_fitnesko_new

 

Chata Jakobina Račkova dolina

V krásnom a tichom prostredí Račkovej doliny, v turisticky známej liptovskej časti  Západných Tatier, v blízkosti obce Pribylina,  sa nachádza moderná Chata Jakobina, ponúkajúca rekreantom komfortné ubytovanie.  

Ubytovacia kapacita pozostáva z 8 pevných lôžok bez možnosti prístelky (1 x 4-lôžková izba, 2 x 2-lôžková izba). K dispozícii je spoločenská miestnosť, kuchyňa, krb, parkovanie pri chate, ohnisko. V cenách ubytovania je zahrnuté drevo/brikety do krbu, posteľná bielizeň, osuška, uterák, utierka a detská postieľka. V zime je nutné použiť snehové reťaze.

Objednávky len mailom: riaditel@repiska.sk

www.repiska.sk/chata-jakobina

    

 

Hotel Barbora   -  Vyšná Boca

Vďaka výhodnej polohe, v blízkosti turistických chodníkov, uprostred nízko-tatranskej prírody poskytuje služby k plnej spokojnosti klientov.  Atraktívnosť hotela v zimnom období znásobujú bohaté možnosti zjazdového a bežeckého lyžovania v jeho bezprostrednej blízkosti. Priamo pri hoteli sa nachádza Ski centrum Bačova roveň. Hotel je obľúbeným miestom na usporadúvanie, svadieb, rodinných osláv, stužkových, recepcií, rautov a slávnostných posedení.

www.hotelbarbora.sk

mg_2152_new DJI_0350_new

 

 Chata Barborka – Vyšná Boca

Nachádza sa neďaleko hotela Barbora v centre malebnej, pôvodne baníckej obce, na konci Bocianskej doliny pod Čertovicou a Rovnou hoľou. Leží v ochrannom pásme NAPANT-u a je výborným východiskom na túry do Ďumbierskych a Kráľovohoľských Tatier. Pobyt v chate Barborka je oázou kľudu a ticha, s vynikajúcimi možnosťami rekreačnej, vysokohorskej turistiky a cykloturistiky.

www.chata-barborka.sk

 

Chata Horec Remata

Nachádza sa v rekreačnej oblasti Remata, v katastri obce Ráztočno, 19 km od Bojníc, 17 km od mesta Prievidza a 6 km od Handlovej. Horské prostredie Kremnických vrchov ju predurčuje k dokonalému relaxu. Prekrásne okolie ponúka dostatok možností pre oddych, turistiku a športové vyžitie. Poloha penziónu je predurčená na turistiku, cykloturistiku a kúpanie.

www.horecremata.sk

 

Top cafe Prievidza

Kaviareň s nadhľadom – tento originálny prívlastok získala od návštevníkov najvyššie položená kaviareň v Prievidzi. Počas krásnych letných dní ponúka okrem širokej ponuky kvalitných káv, nápojov a zdravých jedál aj príjemné posedenie na terase. Prostredníctvom zabudovaného ďalekohľadu získate jedinečný výhľad na  panorámu Prievidze, Bojníc, Novák a okolitých obcí hornonitrianskeho regiónu. 

  
© Copyright 2004-2024 - Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. - všetky práva vyhradené | mapa stránky | kontakty | späť